O Nas

Otwartość, wsparcie i profesjonalizm. To cechy, jakie pielęgnujemy w naszym zespole i klucz do prawidłowej relacji.

SCROLL
particles
particles
particles
particles
particles
particles

Wu.Tektura to pracownia projektowania wnętrz. Od 2018 roku tworzymy miejsce, w którym kreatywne spędzanie czasu jest odpowiedzią na marzenia i potrzeby naszych Klientów. Głównym celem mojej pracowni jest rozwijanie pasji, jaką jest projektowanie ale także stworzenie przyjaznej atmosfery, która niezwykle dobrze owocuje w dalszej współpracy. Relacja w Klientem to dla mnie priorytet.

Wutektura
Moim marzeniem było mieć wpływ na tworzenie przestrzeni, która budzi uczucia, a przy tym wszystkim po prostu dobrze się bawić.
mgr inż. arch. Weronika Jaworska

mgr inż. arch. Weronika Jaworska

CEO, PROJEKTANT

Pomysłodawca i założyciel WUTEKTURY. Absolwentka Politechniki Krakowskiej na wydziale Architektury. Dziewięcioletnie doświadczenie w zawodzie architekta wnętrz, a także liczne realizacje, pozwoliły jej na odnalezienie własnego stylu w projektowaniu. Dąży do tworzenia wnętrz pięknych, przytulnych, ale także praktycznych. Głęboko wierzy, że przestrzeń, która zamienia się w codzienność ma ogromny wpływ na odczucia, dlatego tak ważne jest, aby była uporządkowana, a tym samym piękna estetycznie. Ekspert w mieszaniu stylów, a także w szybkim reagowaniu i rozwiązywaniu zagadek technicznych. Mózg operacji i lokomotywa zmian i rozwoju w Wu. Prywatnie, fanka klasyki, staroci i miejsc z klimatem. Z upodobań poza twórczych, ucieczka do natury i głuszy przy odrobinie adrenaliny to absolutny must have. Swój balans odnajduje podczas linearnego szkicowania, a spokój ducha i pokłady wrażliwości w kontakcie z końmi.

mgr inż. arch. Izabela Nowak

mgr inż. arch. Izabela Nowak

STARSZY PROJEKTANT

Absolwentka wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, będąca jednocześnie wieczną studentką miasta i twórców jego ducha. Pasjonatka sztuki, dla której szeroko pojęta architektura ma ogromne znaczenie. Ma wyczuloną wrażliwość na styl, proporcje oraz formę. Tworzy w zgodzie z kontekstem, zwracając szczególną uwagę na detal. Płynnie analizuje, uzasadnia i łączy projektowe wyzwania. Dąży do harmonii estetycznej, a każdy jej zamysł nie jest przypadkowy. Preferuje artystyczny minimalizm. Słowa klucze i jednocześnie motto jej działań to jakość i design. Specjalizuje się w zakresie kolorystyki, materiałów, a także wizualizacji i grafiki. W wolnym czasie doświadcza piękna materialnego i niematerialnego świata. Doładowuje się kontaktem z naturą, co stanowi dla niej jednocześnie źródło subtelnych inspiracji. Zgłębia tajniki mody, którą fascynuje się od lat najmłodszych. Maluje, szkicuje i czasami pisze.

Wasze projekty tworzymy wspólnie. Pomimo odrębności projektowej, która nas cechuje, podchodzimy z takim samym zaangażowaniem w poszczególne etapy tworzenia każdego wnętrza. Współdziałamy i wzajemnie się uzupełniamy. Niemniej jednak, aby zachować klarowność kontaktu z naszymi Klientami każdy projekt, którego się podejmujemy ma przydzieloną jedną osobę do głównego kontaktu i prowadzenia projektu. Zazwyczaj tą osobą jest Weronika.

W celu przybliżenia szczegółów potencjalnej współpracy zachęcamy do kontaktu.