O Nas

Otwartość, wsparcie i profesjonalizm. To cechy, jakie pielęgnujemy w naszym zespole i klucz do prawidłowej relacji.

SCROLL
particles
particles
particles
particles
particles
particles

Wu.Tektura to pracownia projektowania wnętrz. Od 2018 roku tworzymy miejsce, w którym kreatywne spędzanie czasu jest odpowiedzią na marzenia i potrzeby naszych Klientów. Głównym celem mojej pracowni jest rozwijanie pasji, jaką jest projektowanie ale także stworzenie przyjaznej atmosfery, która niezwykle dobrze owocuje w dalszej współpracy. Relacja w Klientem to dla mnie priorytet.

Wutektura
Moim marzeniem było mieć wpływ na tworzenie przestrzeni, która budzi uczucia, a przy tym wszystkim po prostu dobrze się bawić.
mgr inż. arch. Weronika Jaworska

mgr inż. arch. Weronika Jaworska

CEO, OGÓLNY PROJEKTANT

Pomysłodawca i założyciel WUTEKTURY. Absolwentka Politechniki Krakowskiej na wydziale Architektury. Dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie architekta wnętrz, a także liczne realizacje, pozwoliły jej na odnalezienie własnego stylu w projektowaniu. Dąży do tworzenia wnętrz pięknych, przytulnych, ale także praktycznych. Głęboko wierzy, że przestrzeń, która zamienia się w codzienność ma ogromny wpływ na odczucia, dlatego tak ważne jest, aby była uporządkowana, a tym samym piękna estetycznie. Ekspert w mieszaniu stylów, a także w szybkim reagowaniu i rozwiązywaniu zagadek technicznych. Mózg operacji i lokomotywa zmian i rozwoju w Wu. Prywatnie, fanka klasyki, staroci i miejsc z klimatem. Z upodobań poza twórczych, ucieczka do natury i głuszy przy odrobinie adrenaliny to absolutny must have. Swój balans odnajduje podczas linearnego szkicowania, a spokój ducha i pokłady wrażliwości w kontakcie z końmi.

mgr inż. arch. Gosia Nowicka

mgr inż. arch. Gosia Nowicka

TECHNICZNY PROJEKTANT

Absolwentka wydziału Architektury na Politechnice Krakowskiej. Łączy umysł ścisły i wyobraźnie przestrzenną. Poprzez rysunki techniczne, analitycznie przekłada wszystkie pomysły na papier. Każdy projekt widzi jako jeden wspólnie działający mechanizm, nie zapominając o detalu. Dąży do połączenia nowoczesnych rozwiązań z zachowaniem duszy projektu tak, aby funkcjonalność łączyła się z codziennym życiem użytkowników. Ekspert w technicznych zagadnieniach związanych z szeroko pojętym wykańczaniem wnętrz. Prywatnie, miłośniczka natury, podróży i sztuki ulicznej, skąd niezmiernie czerpie inspiracje i energię. W czasie wolnym pogłębia tematy świadomości i wolności. Wierzy, że wszystko co nas otacza jest miłością i stara się to pokazać światu.

Nasza pracowania składa się z dwuosobowego zespołu architektów: Weroniki i Gosi. Wasze projekty tworzymy wspólnie. Współdziałamy i wzajemnie się uzupełniamy. Niemniej jednak, aby zachować klarowność każdy projekt, którego się podejmujemy ma przydzieloną jedną osobę do prowadzenia projektu od początku do końca. Osobą, która prowadzi projekt pod względem projektowym jest Weronika. Za opracowanie wszelkich kwestii technicznych odpowiedzialna jest głównie Gosia. Kontakt oraz cały nadzór nad każdym projektem prowadzi zawsze Weronika.

W celu przybliżenia szczegółów potencjalnej współpracy zachęcamy do kontaktu.