O Nas

Otwartość, wsparcie i profesjonalizm. To cechy, jakie pielęgnujemy w naszym zespole i klucz do prawidłowej relacji.

SCROLL
particles
particles
particles
particles
particles
particles

Wu.Tektura to pracownia projektowania wnętrz. Od 2018 roku tworzymy miejsce, w którym kreatywne spędzanie czasu jest odpowiedzią na marzenia i potrzeby naszych Klientów. Głównym celem mojej pracowni jest rozwijanie pasji, jaką jest projektowanie ale także stworzenie przyjaznej atmosfery, która niezwykle dobrze owocuje w dalszej współpracy. Relacja w Klientem to dla mnie priorytet.

Wutektura
Moim marzeniem było mieć wpływ na tworzenie przestrzeni, która budzi uczucia, a przy tym wszystkim po prostu dobrze się bawić.
mgr inż. arch. Weronika Jaworska

mgr inż. arch. Weronika Jaworska

CEO, PROJEKTANT

Pomysłodawca i założyciel WUTEKTURY. Absolwentka Politechniki Krakowskiej na wydziale Architektury. Dziewięcioletnie doświadczenie w zawodzie architekta wnętrz, a także liczne realizacje, pozwoliły jej na odnalezienie własnego stylu w projektowaniu. Dąży do tworzenia wnętrz pięknych, przytulnych, ale także praktycznych. Głęboko wierzy, że przestrzeń, która zamienia się w codzienność ma ogromny wpływ na odczucia, dlatego tak ważne jest, aby była uporządkowana, a tym samym piękna estetycznie. Ekspert w mieszaniu stylów, a także w szybkim reagowaniu i rozwiązywaniu zagadek technicznych. Mózg operacji i lokomotywa zmian i rozwoju w Wu. Prywatnie, fanka klasyki, staroci i miejsc z klimatem. Z upodobań poza twórczych, ucieczka do natury i głuszy przy odrobinie adrenaliny to absolutny must have. Swój balans odnajduje podczas linearnego szkicowania, a spokój ducha i pokłady wrażliwości w kontakcie z końmi.

mgr inż. arch. Izabela Nowak

mgr inż. arch. Izabela Nowak

STARSZY PROJEKTANT

Absolwentka wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, będąca jednocześnie wieczną studentką miasta i twórców jego ducha. Pasjonatka sztuki, dla której szeroko pojęta architektura ma ogromne znaczenie. Ma wyczuloną wrażliwość na styl, proporcje oraz formę. Tworzy w zgodzie z kontekstem, zwracając szczególną uwagę na detal. Płynnie analizuje, uzasadnia i łączy projektowe wyzwania. Dąży do harmonii estetycznej, a każdy jej zamysł nie jest przypadkowy. Preferuje artystyczny minimalizm. Słowa klucze i jednocześnie motto jej działań to jakość i design. Specjalizuje się w zakresie kolorystyki, materiałów, a także wizualizacji i grafiki. W wolnym czasie doświadcza piękna materialnego i niematerialnego świata. Doładowuje się kontaktem z naturą, co stanowi dla niej jednocześnie źródło subtelnych inspiracji. Zgłębia tajniki mody, którą fascynuje się od lat najmłodszych. Maluje, szkicuje i czasami pisze.

Nasza pracowania składa się z trzyosobowego zespołu architektów prowadzących: Weroniki, Izabeli i Gosi. Wasze projekty tworzymy wspólnie. Współdziałamy i wzajemnie się uzupełniamy. Niemniej jednak, aby zachować klarowność każdy projekt, którego się podejmujemy ma przydzieloną jedną osobę do prowadzenia projektu od początku do końca. Osobą, która prowadzi projekt pod względem projektowym jest Weronika lub Izabela. Za opracowanie wszelkich kwestii technicznych odpowiedzialna jest głównie Gosia. Kontakt oraz cały nadzór nad każdym projektem prowadzi zawsze Weronika.

W celu przybliżenia szczegółów potencjalnej współpracy zachęcamy do kontaktu.